Tabele – IV Liga Okręgowa Młodzików

1 kolejka (28-29.08)

UKS Mikro Ruszów – BKS II Bolesławiec 0:14 (0:6)
Football Academy Bolesławiec II – Piast Czerwona Woda 18:0 (8:0)
Piast Wykroty – Orliki Węgliniec 4:1 (2:0)
Twardy Świętoszów – Majdan Bolesławice 10:1 (5:0)

2 kolejka (04-05.09)

BKS II Bolesławiec – Football Academy Bolesławiec II 8:2 (5:2)
Piast Czerwona Woda – Twardy Świętoszów 0:10 (0:5)
Piast Wykroty – UKS Mikro Ruszów 5:0 (2:0)
Orliki Węgliniec – Majdan Bolesławice 3:2 (0:1)

3 kolejka (11-12.09)

Twardy Świętoszów – BKS II Bolesławiec 1:1 (0:1)
Football Academy Bolesławiec II – Piast Wykroty 0:5 (0:1)
Majdan Bolesławice – Piast Czerwona Woda 19:0 (6:0)
UKS Mikro Ruszów – Orliki Węgliniec 2:3 (1:1)

4 kolejka (15.09)

BKS II Bolesławiec – Majdan Bolesławice 4:1 (1:0
UKS Mikro Ruszów – Football Academy Bolesławiec II
Orliki Węgliniec – Piast Czerwona Woda 20:0 (11:0)
Piast Wykroty – Twardy Świętoszów 3:3 (1:0)

5 kolejka (18-19.09)

iast Czerwona Woda – BKS II Bolesławiec 0:10 (0:5)
Majdan Bolesławice – Piast Wykroty 0:18 (0:6)
Twardy Świętoszów – UKS Mikro Ruszów 2:2 (0:1)
Football Academy Bolesławiec II – Orliki Węgliniec 2:6 (0:2)

6 kolejka (25-26.09)

Orliki Węgliniec – BKS II Bolesławiec
Piast Wykroty – Piast Czerwona Woda
UKS Mikro Ruszów – Majdan Bolesławice
Football Academy Bolesławiec II – Twardy Świętoszów

7 kolejka (02-03.10)

BKS II Bolesławiec – Piast Wykroty
Piast Czerwona Woda – UKS Mikro Ruszów
Majdan Bolesławice – Football Academy Bolesławiec II
Twardy Świętoszów – Orliki Węgliniec

8 kolejka (09-10.10)

BKS II Bolesławiec – UKS Mikro Ruszów
Orliki Węgliniec – Piast Wykroty
Piast Czerwona Woda – Football Academy Bolesławiec II
Majdan Bolesławice – Twardy Świętoszów

9 kolejka (16-17.10)

Football Academy Bolesławiec II – BKS II Bolesławiec
Twardy Świętoszów – Piast Czerwona Woda
UKS Mikro Ruszów – Piast Wykroty
Majdan Bolesławice – Orliki Węgliniec

10 kolejka (23-24.10)

BKS II Bolesławiec – Twardy Świętoszów
Orliki Węgliniec – UKS Mikro Ruszów
Piast Wykroty – Football Academy Bolesławiec II
Piast Czerwona Woda – Majdan Bolesławice

11 kolejka (30-31.10)

Majdan Bolesławice – BKS II Bolesławiec
Twardy Świętoszów – Piast Wykroty
Piast Czerwona Woda – Orliki Węgliniec
Football Academy Bolesławiec II – UKS Mikro Ruszów

12 kolejka (06-07.11)

BKS II Bolesławiec – Piast Czerwona Woda
Piast Wykroty – Majdan Bolesławice
UKS Mikro Ruszów – Twardy Świętoszów
Orliki Węgliniec – Football Academy Bolesławiec II

13 kolejka (13-14.11)

BKS II Bolesławiec – Orliki Węgliniec
Twardy Świętoszów – Football Academy Bolesławiec II
Piast Czerwona Woda – Piast Wykroty
Majdan Bolesławice – UKS Mikro Ruszów

14 kolejka (20-21.11)

Piast Wykroty – BKS II Bolesławiec
Orliki Węgliniec – Twardy Świętoszów
UKS Mikro Ruszów – Piast Czerwona Woda
Football Academy Bolesławiec II – Majdan Bolesławice